Uczniowie naszej szkoły Łukasz Temich, Daniel Grzesik i Gabriel Kamiński zajęli II miejsce w regionalnym etapie III Ogólnopolskich zawodów projektowych Centrum Mistrzostwa Informatycznego i tym samym zapewnili sobie udział w finale Konkursu, który odbędzie się w dniach 20-21.05 w Łodzi. Zawody regionalne, do których zakwalifikowało się 6 drużyn z Dolnego Śląska i okolic, odbyły się na Politechnice Wrocławskiej. Zawodnicy mieli do rozwiązania 3 zadania, w których należało wykazać się umiejętnością programowania, konstruowania robotów i rozwiązywania problemów. To już drugi sukces robotyków z KSP pod opieką p. Daniela Jabłońskiego po ubiegłorocznym finale, w którym uczniowie zajęli VIII miejsce.