Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty. Nagrody wręczone. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Zimowe pejzaże na Ziemi Kłodzkiej zmotywowały nas do ogłoszenia kolejnego konkursu fotograficznego. Nieformalna grupa "Obiektywni" działająca przy Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości ogłasza konkurs na zimowe zdjęcie krajobrazu, przyrody w zimowej szacie, kompozycji zabytków i przyrody w wersji zimowej.
Prace należy przysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fotografie w e-mailu należy opisać według szablonu: tytuł pracy, miejsce gdzie wykonano fotografię, imię i nazwisko autora, dane kontaktowe (adres, telefon, e-mail). Fotografie powinny być wysokiej rozdzielczości. Termin nadsyłania prac mija 10 stycznia 2022 r.
Szczegóły w regulaminie.

Celem koła zainteresowań jest rozwijanie zainteresowań sztuką fotograficzną oraz nabywanie umiejętności fotografowania, rozwijanie kreatywności oraz twórczości młodego człowieka, nabycie umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym.

Głównym celem tego programu jest zainteresowanie uczniów potrzebą wykonywania zdjęć, dokumentowania zdarzeń, rozwijania wrażliwości na piękno, doskonalenie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną. Ponadto realizacja potrzeb edukacyjnych, których nie można w pełni zaspokajać na zajęciach lekcyjnych z poszczególnych przedmiotów. Połączenie technik fotografowania, znajomości sprzętu  z obróbką cyfrową wpłynie na całościowe postrzeganie przez uczniów aspektów technicznych występujących w ich otoczeniu. Uczniowie będą mogli zaspokajać swoje potrzeby praktyczne, zainteresowania osobiste, rozwijać poczucie estetyki, smaku artystycznego. Ponadto będą mogli atrakcyjnie spędzać czas wolny